Norisinājies seminārs “Ceļamaize jauno LIFE projektu ieviesējiem"
2023. gada 14. decembrī norisinājās LIFE atbalsta vienības organizēts seminārs, kura laikā tika izrunāti dažādi ar LIFE projektu ieviešanu saistīti jautājumi. Pasākums bija paredzēts jauno LIFE projektu ieviesējiem, lai sniegtu ieskatu dažādās nozīmīgās niansēs un praktiskos ieteikumos, kuri nepieciešami, lai veiksmīgi realizētu LIFE projektus.
Seminārā ar savu pieredzi dalījās Baltijas Krastu pārstāves Elīna Konstantinova un Aija Vanaga, abām ekspertēm ir liela pieredze gan veiksmīgu LIFE projektu izstrādē, gan ieviešanā.
 
Pasākuma laikā sniegtās prezentācijas, kā arī Aijas Vanagas sagatavotie materiāli ir pieejami šeit.
 
Šis seminārs ir daļa no pasākumu cikla, ko organizē LIFE Atbalsta vienība ar mērķi palīdzēt projektu pieteicējiem sagatavot sekmīgus projektu pieteikumus.
 
LIFE programma ir ES (Eiropas Savienības) finanšu instruments vides un klimata jomā, ar mērķi veicināt, aktualizēt, attīstīt un īstenot ES vides un klimata politiku, līdzfinansējot projektus ar Eiropas pievienoto vērtību. EK apstiprināto projektu realizācijai pieejams arī nacionālais finansējums. LIFE programma Latvijā darbojas no 2001. gada un ar tās atbalstu veiksmīgi realizēti vairāk nekā 60 projekti.
 
 
Piesakies un saņem LIFE jaunumus epastā!
Pieteikties
Pieteikums
Projekta koncepcija
Projekta pieteikums nacionālajam līdzfinansējumam
Atskaites
Saņemt jaunumus e-pastā
Reģistrēties
Ziņot par problēmu
Post
Lietošanas noteikumi
Privātums
Moduļa izmantošana