Noslēgusies LIFE apakšprogrammas “Pāreja uz tīru enerģiju” INFO diena
2024. gada 3. jūnijā norisinājās LIFE atbalsta vienības organizētā LIFE INFO diena, kas veltīta “Pāreja uz tīru enerģiju” apakšprogrammas jaunumiem un aktuālajām tēmām.
Pasākuma laikā Eiropas Klimata, infrastruktūras un vides izpildaģentūras (CINEA) eksperts Pjērs Vernons sniedza ieskatu konkrētās apakšprogrammas uzsaukumos, to nosacījumos un galvenajās atšķirībās.
 
Pasākuma laikā sniegtā prezentācija ir pieejama šeit.
 
Pasākuma videoieraksts ir pieejams šeit.
 
Šis seminārs ir daļa no pasākumu cikla, ko organizē LIFE Atbalsta vienība ar mērķi palīdzēt projektu pieteicējiem sagatavot sekmīgus projektu pieteikumus. Projekts tiek īstenots ar Latvijas vides aizsardzības fonda finansiālu atbalstu. 
 
LIFE programma ir ES (Eiropas Savienības) finanšu instruments vides un klimata jomā, ar mērķi veicināt, aktualizēt, attīstīt un īstenot ES vides un klimata politiku, līdzfinansējot projektus ar Eiropas pievienoto vērtību. EK apstiprināto projektu realizācijai pieejams arī nacionālais finansējums. LIFE programma Latvijā darbojas no 2001. gada un ar tās atbalstu veiksmīgi realizēti vairāk nekā 60 projekti.
 
Piesakies un saņem LIFE jaunumus epastā!
Pieteikties
Pieteikums
Projekta koncepcija
Projekta pieteikums nacionālajam līdzfinansējumam
Atskaites
Saņemt jaunumus e-pastā
Reģistrēties
Ziņot par problēmu
Post
Lietošanas noteikumi
Privātums
Moduļa izmantošana