Eiropas Komisija 2023. gada LIFE programmas uzsaukumā saņēmusi 653 projektu pieteikumus
Eiropas Komisija 2023. gada LIFE programmas uzsaukumā saņēmusi 653 projektu pieteikumus no visām Eiropas Savienības dalībvalstīm.
Kopumā pieprasītais finansējums pārsniedz 1,6 miljardus eiro (3 miljardi kopā ar pašu ieguldījumu), pieteikumu sadalījums pa kategorijām apskatāms zemāk:
  • "Pāreja uz tīru enerģiju" apakšprogramma - 236 pieteikumi;
  • "Aprites ekonomika un dzīves kvalitāte" apakšprogramma - 160 pieteikumi;
  • Klimata apakšprogramma - 139 pieteikumi;
  • Dabas un bioloģiskās daudzveidības apakšprogramma - 118 pieteikumi.
Tuvāko mēnešu laikā katrs no iesniegtajiem projektu pieteikumiem tiks izvērtēts atbilstoši attiecīgās apakšprogrammas vērtēšanas kritērijiem. Finansējums tiks piešķirts tikai vislabāk novērtētajiem projektiem Eiropā, rezultāti gaidāmi nākamā gada pavasarī.
 
Nākamais LIFE programmas uzsaukums gaidāms 2024. gada pavasarī. Aicinām sekot līdzi jaunumiem LIFE atbalsta vienības mājaslapā, sociālajos tīklos, kā arī pieteikties jaunumu saņemšanai e-pastā, lai nepalaistu garām jaunākās aktualitātes.
 
LIFE programma ir ES (Eiropas Savienības) finanšu instruments vides un klimata jomā, ar mērķi veicināt, aktualizēt, attīstīt un īstenot ES vides un klimata politiku, līdzfinansējot projektus ar Eiropas pievienoto vērtību. EK apstiprināto projektu realizācijai pieejams arī nacionālais finansējums. LIFE programma Latvijā darbojas no 2001. gada un ar tās atbalstu veiksmīgi realizēti vairāk nekā 60 projekti.
 
 
 
 
Piesakies un saņem LIFE jaunumus epastā!
Pieteikties
Pieteikums
Projekta koncepcija
Projekta pieteikums nacionālajam līdzfinansējumam
Atskaites
Saņemt jaunumus e-pastā
Reģistrēties
Ziņot par problēmu
Post
Lietošanas noteikumi
Privātums
Moduļa izmantošana