Reģistrējies: 14. maijā norisināsies LIFE Vides projektu INFO diena
14. maijā, plkst. 10:30, aicinām uzņēmējus, pašvaldību pārstāvjus, nevalstisko organizāciju pārstāvjus un citus interesentus uz LIFE INFO dienu, kurā būs iespējams iepazīties ar informāciju par Eiropas Savienības atbalsta programmas LIFE līdzfinansējuma piesaistes iespējām Latvijā.
Pasākums notiks Zoom platformā, lai pieteiktu savu dalību, nepieciešams aizpildīt reģistrācijas anketu.
 
Ar pasākuma programmu var iepazīties šeit.
 
Šīs INFO dienas ietvaros būs iespēja uzzināt par LIFE "Aprites ekonomika un dzīves kvalitāte" apakšprogrammas mērķiem, sniegtajām iespējām, nosacījumiem un projektu sagatavošanas procesu. Tāpat, tiks sniegts ieskats par LIFE programmas prioritārajām jomām, projektu veidiem, finansējuma iespējām un tā saņemšanas procesu.
 
LIFE ir Eiropas Savienības dabas un vides aizsardzības un klimata pārmaiņu atbalsta programma, ar kuras palīdzību Latvijā ir realizēti vairāk nekā 60 vides un klimata projekti.
 
Ar LIFE programmas atbalstu uzņēmēji var izstrādāt inovatīvus produktus, uzlabot ražošanas kvalitāti un resursu efektivitāti, kā arī aizstāt nevēlamus ķīmiskus savienojumus ar videi draudzīgiem aizvietotājiem savos produktos. Arī pašvaldības var izmantot LIFE sniegto atbalstu, realizējot projektus, kas samazina vides ietekmi uz infrastruktūru, informē sabiedrību, uzlabo tehnoloģiskos procesus pašvaldībā vai risina citas pašvaldībā aktuālas, ar vidi un klimatu saistītas problēmas. Nevalstisko organizāciju pārstāvjus un valsts iestādes aicinām iepazīties ar iespējām piesaistīt LIFE līdzfinansējumu klimata un vides aizsardzības projektiem.
  
LIFE INFO dienu organizē LIFE Atbalsta vienība- galvenais atbalsts LIFE programmas interesentiem, pieteicējiem un realizētājiem. 
 
Projekts tiek īstenots ar Latvijas vides aizsardzības fonda finansiālu atbalstu.
 
Piesakies un saņem LIFE jaunumus epastā!
Pieteikties
Pieteikums
Projekta koncepcija
Projekta pieteikums nacionālajam līdzfinansējumam
Atskaites
Saņemt jaunumus e-pastā
Reģistrēties
Ziņot par problēmu
Post
Lietošanas noteikumi
Privātums
Moduļa izmantošana