10 LIFE projektu koncepcijas no Latvijas tiek otrajā kārtā Vides apakšprogrammā
2020.gada novembrī Eiropas Komisijā noslēdzās iesniegto koncepciju izvērtēšana Vides apakšprogrammā, kā rezultātā 10 projekti no Latvijas tiek virzīti tālāk pilnu projekta pieteikumu iesniegšanai.

Šī gada uzsaukuma pirmajā kārtā Eiropas Komisijai tika iesniegtas 1534 koncepcijas no Eiropas Savienības dalībvalstīm. No iesniegtajām koncepcijām 290 ir aicinātas piedalīties konkursa otrajā kārtā. 

 

Projektu iesniedzēji no Latvijas kopumā iesniedza 66 koncepcijas, kas konkurēja Eiropas mērogā. Izvērtēšanas rezultātā, desmit no tām tika aicinātas iesniegt arī pilnu projekta pieteikumu. 

 

Atgādinām, ka LIFE programmas Vides apakšprogramma paredz divpakāpju pieteikšanos: sākotnēji tiek iesniegta projekta koncepcija (īss projekta mērķu, uzdevumu un rezultātu apraksts), kas tiek izvērtēta EK un labāko koncepciju iesniedzēji, pieejamā budžeta ietvaros, tiek uzaicināti iesniegt pilnu projekta pieteikumu. 

 

Pilni projektu iesniegumi jāiesniedz EK līdz 2021. gada februārim. Rezultāti tiks izsludināti 2021. gada jūnijā. 

 

Jāņem vērā, ka uzaicinājums iesniegt pilnu projekta pieteikumu nedod garantiju, ka projekti tiks apstiprināti - tie tiks vērtēti otrajā kārtā, atbilstoši apakšprogrammas vērtēšanas kritērijiem, un finansējums tiks piešķirts tikai vislabāk novērtētajiem projektiem Eiropā.  

 

 

 

 

Piesakies un saņem LIFE jaunumus epastā!
Pieteikties
Pieteikums
Projekta koncepcija
Projekta pieteikums nacionālajam līdzfinansējumam
Atskaites
Saņemt jaunumus e-pastā
Reģistrēties
Ziņot par problēmu
Post
Lietošanas noteikumi
Privātums
Moduļa izmantošana