Norisinājies ceturtais Baltijas valstu LIFE projektu tīklošanas pasākums
2019. gada 7.-8. novembrī Siguldā norisinājās jau ceturtais tīklošanās pasākums Baltijas valstu LIFE programmas projektiem. Pērn tas norisinājās Lietuvā, savukārt aizpagājušajā gadā Pērnavā.
Pasākumā piedalījās pārstāvji no 15 LIFE projektiem, tostarp tika pārstāvēti arī 2 divi integrētie LIFE projekti. Baltijas valstu LIFE projektu tīklošanās pasākumu apmeklēja gan pārstāvji no Latvijas LIFE projektiem, gan arī Lietuvas un Igaunijas projektu pārstāvji, kapacitātes projektu pārstāvji, kā arī Lietuvas un Igaunijas LIFE nacionālās kontaktpersonas.
 
Pasākuma mērķis bija dalīties pieredzē par projektu ieviešanu Baltijas valstīs, apspriest kopējus izaicinājumus un labās prakses piemērus gan visiem projektiem, gan atsevišķi kapacitātes projektiem. 
 
Pirmajā pasākuma dienā dalībnieki devās uz LIFE PHIPP projekta ražotni, kas atrodas Cēsīs, lai iepazītos ar inovatīvo tehnoloģiju, kas projektā tiek izmantota, lai pārstrādātu nekvalitatīvo makulatūru. Pēc projekta teritorijas apmeklēšanas, dalībnieki prezentēja savus LIFE projektus, kā arī dalījās ar aktuālākajiem jaunumiem par LIFE programmas ieviešanu viņu valstīs.
 
Otrajā pasākuma dienā norisinājās arī kapacitātes projektu un nacionālo kontaktpersonu diskusijas.
 
 
Piesakies un saņem LIFE jaunumus epastā!
Pieteikties
Pieteikums
Projekta koncepcija
Projekta pieteikums nacionālajam līdzfinansējumam
Atskaites
Saņemt jaunumus e-pastā
Reģistrēties
Ziņot par problēmu
Post
Lietošanas noteikumi
Privātums
Moduļa izmantošana