23. jūlijā norisināsies divi LIFE atbalsta vienības organizēti semināri
23.jūlijā, Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas telpās (Peldu ielā 25), norisināsies seminārs LIFE Klimata pasākumu apakšprogrammas projektu rakstītājiem, kā arī seminārs par LIFE projektu finanšu vadību.
Interesentiem būs iespēja apmeklēt abus seminārus vai arī izvēlēties tikai vienu - interesēm atbilstošāko semināru. Uz abiem semināriem pieteikšanās notiek atsevišķi: 
  • Reģistrējies LIFE Klimata pasākumu apakšprogrammas projektu rakstītāju semināram ŠEIT.
  • Reģistrējies semināram par LIFE projektu finanšu vadību ŠEIT.
Pirmais seminārs paredzēts LIFE Klimata pasākumu apakšprogrammas projektu rakstītājiem, kas plāno iesniegt projekta pieteikumu Eiropas Komisijā 2019.gada septembrī
 
Savukārt, seminārā “LIFE projektu finanšu vadība” tiks detalizēti apskatītas obligātās prasības un galvenie izaicinājumi LIFE projektu jautājumos, kas saistīti ar finansēm.  Šis seminārs paredzēts visiem LIFE programmas interesentiem – gan tiem, kas tikai plāno iesniegt projektu iesniegumus, gan tiem, kas jau iesnieguši 2019. gada projektu koncepcijas Eiropas Komisijā.
 
Semināru programmas pieejamas šeit:
! Atgādinām, ka līdz šī gada 12. septembrim joprojām turpinās LIFE programmas Klimata pasākumu apakšprogrammas projektu pieteikumu iesniegšana Eiropas Komisijā.
 
! Aicinām pieteikties bezmaksas konsultācijām pie LIFE atbalsta vienības speciālistiem, lai nodrošinātu sekmīgu LIFE projektu pieteikumu sagatavošanu.  
 
Piesakies un saņem LIFE jaunumus epastā!
Pieteikties
Pieteikums
Projekta koncepcija
Projekta pieteikums nacionālajam līdzfinansējumam
Atskaites
Saņemt jaunumus e-pastā
Reģistrēties
Ziņot par problēmu
Post
Lietošanas noteikumi
Privātums
Moduļa izmantošana