Izsludināts konkurss nacionālā finansējuma saņemšanai
Saskaņā ar Eiropas Savienības vides un klimata pasākumu programmas LIFE projektu nacionālā finansējuma konkursa nolikumu (apstiprināts 09.09.2019.) tiek izsludināts nacionālā finansējuma konkurss projektiem, kas 2019. gadā piedalīsies ES vides un klimata pasākumu programmas LIFE projektu konkursā.
Atšķirībā no iepriekšējiem gadiem, nacionālā finansējuma saņemšanai var pieteikties juridiska persona, kas jau ir izturējusi 2019. gada Eiropas Komisijas LIFE projektu konkursa uzsaukumu un iekļuvusi potenciāli finansējamo projektu sarakstā. 
 
Visiem interesentiem, kas vēlas pieteikties nacionālajam finansējumam ir iespēja to darīt nolikumā paredzētajā procedūrā. Pieteikšanās kartība, nacionālā finansējuma nolikums un iesnieguma veidlapa pieejama šajā dokumentā.
 
Šogad nacionālā finansējuma konkursā nav noteikts konkrēts pieteikšanās termiņš, jo interesentiem ir jāiesniedz savs pieteikums tiklīdz tiek saņemta Eiropas Komisijas izvērtēšanas vēstule par to, ka projekts ir iekļuvis potenciāli finansējamo projektu sarakstā.
 
NB! Sagatavojot pieteikumus EK programmas LIFE projektu konkursam, naudas summa, kuru plānots piesaistīt kā nacionālo finansējumu, norādāma kā pašu līdzekļi.
 
 
Piesakies un saņem LIFE jaunumus epastā!
Pieteikties
Pieteikums
Projekta koncepcija
Projekta pieteikums nacionālajam līdzfinansējumam
Atskaites
Saņemt jaunumus e-pastā
Reģistrēties
Ziņot par problēmu
Post
Lietošanas noteikumi
Privātums
Moduļa izmantošana